Ігор Березнюк
Завідувач Обласним Дитячим Отоларингологічне відділення. Дитячий лікар отоларинголог.
Дорогі друзі, радий вітати вас на своєму сайті.

Березнюк Ігор Володимирович. З 16.11.2020 - завідувач обласним отоларингологічним відділенням. З 2013 - входжу до складу Української асоціації отіатрів, отонейрохірургів і отоневрологів. З 2016 - входжу до складу Балканської асоціації отоларингологів, хірургії голови та шиї.

Багаторазові стажування та участі в майстер-класах в провідних світових клініках Італії, Німеччини, Бельгії, Швеції, Австрії, Туреччини, Польщі, Румунії. Також в провідних клініках України.

У 2019 виконав першу в Україні ендоскопічну ендоуральную операцію на вусі з приводу вродженої холестеатоми з парезом лицьового нерва.

Крім стандартних хірургічних втручань, спеціалізуюся в таких напрямках:
— отохірургія (ендоскопічні та мікроскопічні методики);
— кохлеарна імплантація, хронічний середній отит, холестеатома, мезотимпанит, оссікулопластика;
— ендоскопічна ринохірургія;
— повний спектр функціональної ендоскопічної хірургії (FESS), включаючи септопластику, верхньощелепні пазухи, лобові пазухи, основні пазухи, клітини гратчастого лабіринту.

Наша сильна команда досвідчених ЛОР-лікарів, включаючи міських і обласних експертів, на базі обласної дитячої клінічної лікарні є єдиним відділенням в Дніпропетровській області, яка надає високоспеціалізовану допомогу при найважчій ЛОР-патології.

facebook / instagram